Оплата та знижки

Стаття розміщується на офіційному веб-сайті Європейського наукового журналу Економічних та Фінансових інновацій  протягом 5-ти робочих днів після проходження рецензування та отримання підтвердження про прийняття статті до публікації - це дозволяє автору подати звіт про наявність публікації до виходу друкованого збірнику (автор може використовувати гіпер-посилання, як підтвердження публікації статті і вказувати його у списку літератури). Після остаточної верстки номера - журнал буде розміщений в наукометричних базах, а автору статті буде надіслана електронна версія журналу у pdf форматі.

Додатково автор може замовити друкований примірник журналу та/або сертифікат в електронному або друкованому вигляді, що підтверджує розміщення статті.

Платіжні реквізити надсилаються автору після проходження рецензування та винесення позитивного рішення щодо публікації статті.

Випускам та всім статтям Європейського наукового журналу Економічних та Фінансових інновацій присвоюється ідентифікатор цифрового об'єкта DOI

ЗНИЖКИ 

Матеріали докторів наук, англійською мовою публікуються безкоштовно;

Матеріали науково-педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка публікуються безкоштовно;

Студентам Київського університету імені Бориса Грінченка надається знижка 50%;

Для авторів, що публікуються повторно, передбачена знижка 10%.

Подання рукопису до Європейського наукового журналу Економічних та Фінансових інновацій є безкоштовним за умови запрошення автора до публікації з боку Редколегії.

Якщо автор має фінансові труднощі і не може оплатити публікацію, він(а) може звернутися до редакції з проханням прийняти рукопис безкоштовно, в порядку черги відповідно до регламенту (e-mail: journal.eae@gmail.com , editor@eae.com.ua).

(Для отримання знижки необхідно, при подачі статті в примітках, вказати, підставу надання знижки).

 ВАРТІСТЬ

Вартість публікації – 600 грн. (без обмеження по кількості сторінок); 

Сертифікат в електронному (pdf) форматі, що підтверджує розміщення статті – 100 грн.

Друкований екземпляр сертифікату, що підтверджує розміщення статті – 150 грн.

Друкований екземпляр журналу – 260 грн.

Друкований екземпляр сертифікату, що підтверджує розміщення статті та/або примірник журналу буде надісланий на адресу відділення Нової Пошти вказаної при реєстрації за рахунок отримувача.

Редакція наукового журналу надає послугу фахового перекладу на англійську мову, вартість 100 грн за 2000 друк. знак.